Hasta Yorumları

ay…r

  • 2015-01-16•

Bana İbrahim Sakçak Hocam tarafından 2 kere intergatrik balon(mide balonu) uygulandı. İlkinde balon 7 ay kaldı 32 kilo verdim. 4 ay aradan sonra 2. defa balon uygulandı ve 6 ay kaldı bu seferde 22 kilo verdim. Toplamda 17 ay sürede 54 kilo vermiş oldum. Tedavim 2013 aralık ayında sonlandı, o zamandan beri 2-3 kilo alsamda aşağı yukarı kiloyu muhafaza ediyorum. Hocam a burdan çok teşekkür ederim tekrar, hayatımda yeni bir sayfa açtı resmen.
Aydın ESER

 

em…3

  • 2017-09-19•

Yer: Türkiye Obezite Ve Diyabet Cerrahisi Merkezi

Merhaba Ben Kastamonu’dan obezite için Ankaraya gittim. Gitmeden önce çok kısa zaman önce karar verip hızlıca İbrahim hocaya ulaştım. Randevumu 7 Mart’a alıp ameliyatımı oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası tüm söylenenleri uyum sağladığım için hiçbir sıkıntı yaşamadım. 100 kilodan 6.5 ayda 35 kilo verdim. Yağ oranlarım çok azaldı. Bağdaş bişe kuramazken artık çok rahat hareket edebiliyorum. Sporla destekleyip sarkmaların önüne geçtik ve her daim sorularıma cevap veren bir ekibi var. Her zaman ulaşabildiğiniz güçlü bir kadro ile başarılı ameliyat geçirmemi sağlayan hocama çok teşekkür ederim. Eğer bu tarz mide ameliyatı olmaya karar verdiyseniz kesinlikle tavsiye ederim. İbrahim hocamı aramanız yeterli..

 

  • 2016-11-21•

Hallo Dr. İbrahim bey ekibi sizlere çok teşekkür ederim bugün benim 25 ci günüm çok mutlu ve huzurluyum 12 kilo verdim kendimi bir kuş gibi hissediyorum avusturya dan saygilar sevgiler…..

 

as…c

  • 2016-03-02•

en mükemmelini arıyorsanız,genel cerrahi ya da metabolizmal bir hastalığınız varsa bir işlem yaptırmadan once mutlaka İbrahim hocayla görüşmelisiniz.benim tüm hayatımı degğistiren o mükemmel insan hem hekimliğiyle hem mütevaziliğiyle candanlığıyla tüp mide ameliyatından sonra özgüvenimi kadınlığımı yeniden kazanmama sebep olan kahramanım….iyi ki varsınız İbrahim hocam…

 

tu…y

  • 2015-03-02•

Öncelikle herkese merhaba; Ben hocam ve çok çok sevgili doktorum Doç Dr. Sayın İbrahim SAKCAK ile 13/02/2015 günü bir tesadüf ile tanıştım. Şundan kesinlikle eminim, Allah’ın sevdiği kuluymuşum ki beni, Allah’ım insan görünümde bir melek ile karşılaştırdı ve tanıştırdı. İnanın abartmıyorum, 33 yaşındayım gerek iş hayatımda, gerek özel hayatımda olsun, sürekli insanlarla yakın ilişkide olmam sebebi ile birçok insan tanıdım ve bugüne kadar tanımış olduğum hekimler içerisinde 100 üzerinden puan ver deseler, Abim ( tüm samimiyetimle içimden abi demek geliyor.) Doç Dr. Sayın İbrahim SAKCAK’ 101 veririm, çünkü bana göre 100 az olur. 20/02/2015 tarihinde Abi’me kendimi teslim ederek Tüp mide operasyonu geçirdim. Bu tarihe kadar düşünüyordum ve de sürekli araştırıyordum. Allah’ımın beni Abi‘mle tanıştırmasının aynı gününde yani 13/02/2015 tarihinde ameliyat kararı aldım ve bu karardan çok memmunum. Bugün ameliyatımın 11. Günü ve ben kendi kendime diyorum ki Önce Allah’ın izniyle sonrada Abim’in yardımlarıyla ben şuan 11 günlük yeni doğmuş bir bebeğim. Tam anlamıyla yeniden doğdum, yaşam tarzımın ve hayat kalitemin daha da artacağını düşünmek beni heyecalandırıyor. Buradan tüm herkese seslenerek Abi min branşı ile ilgili bir rahatsızlığı olan kim varsa kesinlikle ve kesinlikle Abim Doç Dr. Sayın İbrahim SAKCAK’ın bilgisine başvursun ve gözlerini kırpmadan kendilerini teslim etsinler. Herkesin önünde yineleyerek beni böyle bir insanla tanışdırdığı için Allah’ıma binlerce şükür ederek, Abim Doç Dr. Sayın İbrahim SAKCAK binlerce teşekkür ederek saygılarımı sunar çalışmalarında başarılar dilerim.
Mehmet Tuncay